Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Неділя, 18.11.2018
Все про тил
Форма входу
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 186
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » 2010 » Липень » 16 » Підготовка офіцерських кадрів
21:05
Підготовка офіцерських кадрів

Установка намету УЗ-68   Створення офіцерських кадрів тилу та підвищення рівня їх професійної підготовки є одним із найважливіших завдань сучасного етапу будівництва тилу Збройних Сил України.
   Вирішення цього завдання здійснюється в складних умовах політичних і економічних перетворень у нашій країні, глибокої воєнної реформи та зближення організаційних структур народно¬господарських органів з військовими.
   Природно, що корінна перебудова обов'язково повинна призвести до структурних змін як Збройних Сил у цілому, так і всіх ланок тилу зокрема. Слід очікувати суттєвих змін кількісного та якісного стану військ, їх воєнно-технічної бази відповідно до характеру сучасного загальновійськового бою, організаційно-штатної структури з'єднань і частин Сухопутних військ. Це означає, що зростуть їх можливості, рухомість і маневреність, які, у свою чергу, багато в чому залежать від всебічного і безперервного тилового забезпечення частин і підрозділів.

Переглядів: 1150 | Додав: setyanin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2018