Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Четвер, 21.03.2019
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи

Всього матеріалів в каталозі: 38
Показано матеріалів: 31-38
Сторінки: « 1 2 3 4

Піч тунельна А2-ХПКПечі хлібопекарські тунельні марки А2-ХПК призначені для випічки широкого асортименту череневих сортів хліба (у тому числі з суміші житнього і пшеничного борошна) і хлібобулочних виробів.
Промисловістю України випускаються серійно наступні печі марки А2-ХПК :
 А2-ХПК-25.60 з площею череня 25 кв.м;
 А2-ХПК-25.61 з площею череня 25 кв.м зі вбудованим парогенератором, блоками подачі і підігрівання води для парогенератора;
 А2-ХПК-25.32 з площею череня 32 кв.м зі вбудованим парогенератором, блоками подачі і підігрівання води для парогенератора;
 А2-ХПК-25.38 з площею череня 38 кв.м зі вбудованим парогенератором, блоками подачі і підігрівання води для парогенератора;
 А2-ХПК-50 з площею череня 50 кв.м зі вбудованим парогенератором, блоками подачі і підігрівання води для парогенератора;


Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів | Переглядів: 7039 | Додав: setyanin | Дата: 03.02.2012 | Коментарі (1)

Ваги торговельні електронні ACS-15АВаги торговельні електронні ACS-15А призначені для статичного зважування вантажів і обчислення вартості зваженого вантажу. Ваги можуть застосовуватися на підприємствах суспільного харчування, торгівлі, при здійсненні розрахунків між покупцем і продавцем, а також в різних галузях промисловості. Ваги відповідають вимогам ГОСТ 29329-92.
 
Ваги випускаються в модифікаціях: ACS-15A, ACS-15B. Ваги оснащені наступними пристроями:
· автоматичним спостереженням за нулем;
· автоматичної і напівавтоматичної установки нуля;
· вибірки маси тари;
· сигналізацією про перевантаження. 
Ваги мають можливість виконувати наступні сервісні функції:
· введення ціни товару;
· підрахунок сумарної вартості зваженого (вартості покупки);
· швидке введення ціни.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 4029 | Додав: setyanin | Дата: 19.10.2010 | Коментарі (0)

Ваги РП-500   Товарні пересувні ваги відносяться до типу платформних важільних гирьових ваг. Вони застосовуються для зважування більших мас вантажів і в більшості випадків мають низько розташовану платформу великого розміру й високо розташоване коромисло зі шкалою або циферблатною головкою зі стрілками.
   В основу конструкції товарних ваг покладена умова рівноваги нерівноплечого важеля. Залежно від співвідношення плечей розрізняють товарні ваги десяткові, сотенні, двосотенні, п'ятисотенні й тисячні. Це значить, що гирею масою 1 кг на таких вагах можна урівноважити вантаж масою 10, 100, 200, 500 і 1000 кг.
    Найбільше поширення мають шкально-гирьові сотенні ваги наступних типів: ваги типу ВСР із хиткими важелями й коромислом, підвішеним на серзі, ваги типу ВСП із хиткою платформою й коромислом, що опирається на стійку, а також ваги типу ШСВ шкальні складані.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 7750 | Додав: setyanin | Дата: 19.09.2010 | Коментарі (1)

Ваги ВНЦ-10 Ваги настільні циферблатні типу ВНЦ. Особливістю цих ваг є сполучення дії двох важелів першого роду: рівноплечого важеля - коромисла й нерівноплечого - квадранта. Таке сполучення двох важелів дозволяє зважувати на вагах вантажі не тільки в межах шкали циферблата, але й більші маси вантажів з використанням гир.
По конструкції ваги ВНЦ-2 і ВНЦ-10 (РН-10Ц13) однакові й розрізняються тільки габаритами. Ваги складаються з корпуса, футляра, важільної системи, відлікового й вантажоприйомного пристроїв.
Корпус ваг являє собою штампований з листової сталі виріб секторної конфігурації, зі знімними передньою й задньою стінками, що мають засклені оглядові вікна. Корпус ваг установлений і закріплений на горизонтальній плиті, що опирається на чотири гвинтові ніжки, за допомогою яких ваги встановлюються в горизонтальне положення.
Горизонтальна плита, обичайка й кришка утворюють футляр, у якому укладений головний важіль. Корпус і футляр при складанні закривають передньою й задньою стінками, обичайкою й кришкою так, щоб доступ до внутрішнього механізму ваг неможливий був без порушення державного повірочного клейма.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 12811 | Додав: setyanin | Дата: 17.09.2010 | Коментарі (0)

Ваги ВНОВ їдальнях військових частин для зважування продуктів, напівфабрикатів та готової їжі застосовуються в основному ричажні ваги з врівноваженням ваги за допомогою накладних гир , шкальних і циферблатних механізмів.
Ваги розрізняють по відношенню плеча коромисла (рівноплечі і не рівноплечі), по навантаженню і точності зважування. По експлуатаційним характеристикам ваги діляться на настільні і товарні пересувні. До настільних відносяться ваги гирні і циферблатні які встановлюються на столах і прилавкахі призначенні вони для зважування невеликих вантажів від 2 до 20 кг. До товарних (пересувних) відносяться платформенні ваги які призначенні для зважування великих вантажів. Ці ваги встановлюються, як правило на полу в місцях прийому або відпуску продовольства
При зважуванні вантажів на вазі використовують гирями загального призначення, а на вагах товарних – умовними гирями. По конструкції всі ваги типу ВНО перерахованих різновидів ідентичні й мають однаковий будову.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 2279 | Додав: setyanin | Дата: 08.08.2010 | Коментарі (0)

Кухня КП-125   Кухня причіпна КП-125М (КП-125) призначена для приготування і транспортування їжі з двох страв і кип'ятку для чаю в польових умовах. Кухня може працювати як на твердому паливі (дрова), так і на рідкому паливі (дизельне, гас).
   У кухні КП-125М (КП-125) приготування першої і другої страв ведеться в спеціальних наплитних казанах, встановлюваних на жарильну поверхню жарильних шаф, тобто за способом непрямого обігріву.
   Устаткування кухні змонтоване на шасі автомобільного причепа ІАПЗ-739К і складається з теплового блоку, паливної системи і допоміжного устаткування (знімного столу для оброблення продуктів, ящика для приладдя і інструменту, каркаса і намету для укриття кухарі і кухні). Окрім перерахованого допоміжного устаткування кухні додається ящик для продовольства.

   Кухня причіпна КП-130 призначена для приготування і транспортування їжі з двох страв і кип'ятку для чаю. Основним тягачем для всіх причіпних кухонь є автомобіль ГАЗ-66. Усі причіпні кухні, окрім кухні КП-42М, можуть працювати як на твердому паливі (дрова), так і на рідкому паливі (дизельне, гас).
   Ящик для приладдя з кришкою і замками має форму рівнобічної трапеції, виготовлений з листової сталі. У ящику розміщені кухонний інвентар, інструмент, запасні частини, інше устаткування і вироби, які укладаються в спеціальні кубла або закріплюються ременями. Ящик встановлений попереду теплового блоку кухні на рамі причепа.
   Дах кухні призначений для захисту від пилу і бруду під час руху або транспортування. У даху передбачене поглиблення для закріплення труби в похідному положенні.
   Намет призначений для укриття кухарів і кухні від атмосферних опадів і пилу, вітру при приготуванні їжі на місцевості. Намет складається з каркаса, верху намету, бічних стінок, що пристібаються, колів, приколишей і натяжок. Каркас виготовлений із сталевих труб, має чотири кутові стійки, сполучені поперечиною, і одну центральну регульовану стійку. Намет і все його приладдя перевозяться в тягачі.

ПАК-200   Кухні автомобільні призначені - для приготування, транспортування і видачі гарячої їжі в польових умовах, зокрема, кухні ПАК-200 і ПАК-170М (ПАК-170) - для приготування їжі з двох страв і кип'ятку для чаю.
   Обладнання для зберігання і обробки продуктів, зберігання кухонного посуду і інвентарю і інше допоміжне обладнання розташоване по правому, лівому борту і передній стінці кузова-фургона.
   Все допоміжне обладнання кухонь ПАК-200 в ПАК-170М виготовлене з нержавіючої сталі. Допоміжне обладнання кухні ПАК-I70 в основному дерев'яне, і пофарбоване. Столи для обробки продуктів покриті листовою оцинкованою сталлю. Настінні шафи виготовлені з алюмінію. Шафи, призначені для продовольства, по ємкості розраховані для зберігання однієї дободачі свіжих продуктів і овочів по нормі загальновійськового пайка на 200 чоловік. Кожна шафа має дверці із замками, полиці або висувні ящики.
   Кухонний інвентар розміщується в настінних шафах на призначеному для нього місці і кріпиться за допомогою спеціальних затисків. Кришки столів-шаф використовуються як столи для холодної обробки м'яса, риби і овочів.

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2019