Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Четвер, 21.03.2019
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Герметичний холодильний агрегат ВСО    Холодильні агрегати з герметичними компресорами широко застосовуються в холодильному устаткуванні. Вони значно менше по габаритах і вазі, чим агрегати з відкритими компресорами, що дозволяє вбудовувати їх в холодильне устаткування і здійснювати весь монтаж на заводі-виробнику.
    Герметичні холодильні агрегати виготовляються на базі герметичних поршневих і ротаційних компресорів ФГ, ФГН, ФГП, і ФГр холодопродуктивністю 0,22—2,8 тис. ккал/год. Залежно від того, який з компресорів входить до складу агрегату, розрізняють агрегати марок ВС-0,45~3, ВС-0,45-1, ВС-0,7-3, ВН-0,22~3, ВН-0,35-3, ВП-1,1-3 і так далі.
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів | Переглядів: 3984 | Додав: setyanin | Дата: 29.02.2012 | Коментарі (0)

Холодильний агрегат ФАК    Під холодильним агрегатом розуміють конструктивне об'єднання окремих або всіх частин холодильної машини на одній рамі, плиті або іншій основі. Випуск холодильних машин у вигляді агрегатів робить їх надійніше, компактніше, а також спрощує монтаж на місці експлуатації.
    До групи холодильних агрегатів з відкритими компресорами входять агрегати з поршневими компресорами типу ФАК, Ф, АК і з ротаційним компресором типу МРФ. Агрегати типу ФАК (як на малюнку) випускаються під марками ФАК-0,7Е, ФАК-0,7Е2, ФАК-0,7АВ, ФАК-1ДЕ, ФАК-1ДЕЗ, ФАК-1,5МЗ.

    Штучний холод в холодильній техніці одержують в результаті використовування різних фізичних процесів. При цьому найбільше застосування знаходять фазові перетворення, що протікають в рідинах під час переходу їх в пару і конденсації пари в рідину. Як відомо, під час переходу рідини в пару поглинається прихована теплота пароутворення, а при конденсації — виділяється. Ці процеси відбуваються при постійній температурі.
    Передача тепла від речовини з низькою температурою до речовини з вищою температурою цілком можлива, якщо цей процес протікає при витраті ззовні механічній або тепловій енергії. Саме такий процес передачі тепла використовується в холодильному циклі. У цьому циклі роль переносника тепла виконує рідина, кипляча при низькій температурі, - холодильний агент, а сам процес перенесення тепла здійснюється в спеціальному пристрої, що називається холодильною машиною.

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2019