Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
П`ятниця, 19.04.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах [11]
(кухні автомобільні, причіпні, переносні, газові, кухні-їдальні пересувні, плити причіпні і переносні, їдальні автомобільні й причіпні, кип’ятильники переносні, термоси, термоси-ящики та інше)
технічні засоби польового хлібопечення [2]
(хлібопекарні блоки автомобільні і причіпні, хлібопекарні печі причіпні й переносні, агрегати тістовиготовлення причіпні, машини просіювальні, тісторозподільні й тістоформувальні переносні та інше)
технічні засоби підвезення продовольства й води [3]
(авторефрижератори, причепи-рефрижератори, автофургони і причепи-фургони хлібні, ізотермічні і комбіновані, причепи-склади, причепи-контейнери, автоводоцистерни, причепи-цистерни для води, цистерни переносні для води та інше)
технічні засоби переробки продовольства і худоби в польових умовах [1]
млини, крупорушки, м’ясо-пункти причіпні, установки макаронні та інше)
польові холодильні засоби [0]
(причіпні холодильні машини, розбірні холодильні камери та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Польові технічні засоби » технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах

Кухня причіпна КП-125
Кухня КП-125  Кухня причіпна КП-125М (КП-125) призначена для приготування і транспортування їжі з двох страв і кип'ятку для чаю в польових умовах. Кухня може працювати як на твердому паливі (дрова), так і на рідкому паливі (дизельне, гас).
   У кухні КП-125М (КП-125) приготування першої і другої страв ведеться в спеціальних наплитних казанах, встановлюваних на жарильну поверхню духовок, тобто за способом непрямого обігріву.
   Устаткування кухні змонтоване на шасі автомобільного причепа ІАПЗ-739К і складається з теплового блоку, паливної системи і допоміжного устаткування (знімного столу для оброблення продуктів, ящика для приладдя і інструменту, каркаса і намету для укриття кухарі і кухні). Окрім перерахованого допоміжного устаткування кухні додається ящик для продовольства.
   У тепловий блок кухні входять вогнище, чотири духовки і кип'ятильник. Вогнище кухні є металевим зварним каркасом, що створює пічну камеру, чотири секції для духовок, секцією для установки кип'ятильника і димаря. У вогнищі кухні передбачений прямий і зворотний газоходи за рахунок розділення вогнища горизонтальною перегородкою з відведенням газів, що відходять, в димар з природною тягою.
Будова КП-125
Рис.1. Будова кухні причіпної КП-125:
1 – відкидна стійка (ніжка); 2 - шасі автомобільного причепа; 3 - тепловий блок; 4 - вогнище; 5 - фільтр-трійник паливної системи; 6 - димар; 7 - дефлектор; 8 - жарильна шафа; 9 - паровідводи; 10 – казан; 11 - кип'ятильник; 12 - дверці люка для чищення вогнища; 13 - ящик для приладдя і інструменту; 14 - запасне колесо; 15 – амортизатор

   Каркас вогнища фанерований з двох сторін листовою сталлю. Міжстінний простір каркаса заповнений теплоізоляцією з каолінової вати або азбесту. Теплоізольовані також дверці духовок, стінки і дно пічної камери. На задній стінці корпусу вогнища приварені дві рамки для установки дверець топок або форсунок і борів для кріплення димаря. На бічних стінках вогнища зроблені отвори для установки дверей духовок, а в місці розташування секції кип'ятильника — два люки для чищення вогнища від сажі, по одному з кожної сторони.
   Секції для духовок розділені між собою глухими перегородками, які і утворюють чотири духовки. У кожній духовці встановлена чавунна жарильна плита з роликами.
   Плита кріпиться спеціальними планками, які одночасно служать фіксаторами казанів. Крім того, для забезпечення щільного прилягання дверець до каркаса кухні передбачена можливість регулювання як замків, так і самих дверець.
Загальний вигляд КП-125
Фото 1. Загальний вигляд КП-125

   Для відведення пари, що утворюється при приготуванні їжі, з кожної духової шафи на верхню панель теплового блоку виведений паровідвід з відбивачем.
   Дверці кожної духової шафи призначені для її закриття в цілях збереження тепла і одночасно для фіксації казанів у встановленому положенні під час варіння їжі або під час руху кухні. У відкритому (горизонтальному) положенні дверці служать підставою (столом) для установки казана при закладці в нього продуктів перед варкою, зняття проби і ін. У горизонтальному положенні дверці утримуються спеціальним рухомим опорним кронштейном. У закритому положенні дверці утримуються двома замками типу фляги з фіксацією ручок під час руху, а для забезпечення щільного прилягання дверець до рами духової шафи по її периметру укладена шнурова азбестова плетена набивка.
   Будь-які три з чотирьох духовок призначаються для варіння першої і другої страви, а четверта для жаріння м'ясних і рибних страв, пасерування овочів, випічки хлібобулочних виробів і відновлення сухарів.
Казан зварений з листової неіржавіючої сталі, має прямокутну форму з округленими кутами. До верхньої частини казана приварені горловина і дві ручки для перенесення його. На передній стороні приварена ручка для висунення казана з жарильної шафи. У нижній частині казана і на бічних і задньої стінках встановлені фіксатори. Горловина казана закривається кришкою з гумовим ущільненням. Вона притискається до горловини за допомогою коромисла і задрайки. На кришці встановлений паровипускний клапан з відбивачем. Всі казани взаємозамінні і можуть встановлюватися в будь-яку жарильну шафу.
   Деко для пасерування овочів і приготування м'ясних і рибних страв прямокутної форми виготовлене з неіржавіючої сталі, має дві ручки і кришку і може розміщуватися в будь-якій вільній жарильній шафі.
   Кип'ятильник призначений для кип'ятіння води. У виняткових випадках в ньому допускається приготування першої страви. Казан кип'ятильника виготовлений з неіржавіючої сталі, зварної конструкції, має прямокутну форму із закругленими кутами. До верхньої площини кип'ятильника приварені горловина, фіксатор кришки ящика, підстава центральної стійки каркаса намету і кронштейни кришки. До дна кип'ятильника приварений перехідний косинець для утримання трубки з водорозбірним краном. Кип'ятильник закривається кришкою з гумовим ущільненням, яка притискається до горловини за допомогою важеля і задрайки. На кришці встановлений паровипускний клапан з відбивачем. До каркаса вогнища кип'ятильник кріпиться болтами.
   Димар кухні КП-125М за призначенням і конструктивному оформленню не відрізняється від труби кухні КП-130. Тільки в кухні КП-125М зовнішня ланка труби має дефлектор типа ЦАГІ замість відбивної парасольки, встановленої на кухнях КП-130 і КП-125. При тривалому зберіганні або переміщенні на великі відстані ланки труби зсовуються і в горизонтальному положенні закріплюються на верхній площині кухні, а отвір борову закривається кришкою транспортування.
Вибір площадки для розгортання КП-125
Фото 2. Вибір площадки для розгортання КП-125

Дверці духовки КП-125
Фото 3. Дверці кожної духовки КП-125 призначені для її закриття в цілях збереження тепла

Дверці КП-125 утримуються спеціальним рухомим опорним кронштейном
Фото 4. У горизонтальному положенні дверці КП-125 утримуються спеціальним рухомим опорним кронштейном

 
ПАЛИВНА СИСТЕМА
   Призначення паливної системи кухні КП-125М (КП-125) те ж, що і кухні КП-130. Вона складається з двох паливних баків, манометра, фільтру-трійника, двох форсунок, кранів, сполучної арматури і трубопроводів. Паливні баки зварні, циліндрової форми, з сферичним днищем, сполучені між собою трубками для повітря і пального, змонтовані в передній частині кухні і на кронштейнах підвішені до низу каркаса вогнища. На задньому баку встановлені манометр для контролю тиску в системі, кран з штуцером для приєднання насоса, горловина для заливки пального і спускова пробка. На передньому баку встановлені спусковий кран для повітря, щуп і огорожна трубка. Від забірної трубки пальне поступає по сталевому трубопроводу до фільтру-трійника, а потім до форсунок, які змонтовані на задній частині кухні.
 
Пульт управління паливною системою КП-125
Фото 5. Пульт управління паливною системою КП-125

ШАСІ
   Шасі кухні є одноосним причепом, що складається з рами зварної конструкції, підвіски на двох подовжніх півеліптичних ресорах, осі з двома односхилими колесами, зчіпного пристрою, буксирного приладу, передньої і задньої підставок, електроустаткуванні, оперення для кріплення кухні, підніжки для обслуговування кип'ятильника, кронштейна для запасного колеса, запасного колеса і аварійного троса, Електроустаткування шасі складається з двох задніх ліхтарів з сигналом «Стоп» і сигналом «Покажчик повороту» (лівий ліхтар одночасно служить для освітлення номерного знаку), пучка дротів з штепсельною вилкою, двох відбивачів світла червоного (рубінового) кольору.
 
ДОПОМІЖНЕ УСТАТКУВАННЯ
   Стіл знімний для оброблення продуктів складається з дерев'яного каркаса, покритого фанерою і листовим алюмінієм з двох сторін для можливості використовування обох поверхонь столу при експлуатації.
У робочому положенні стіл встановлюється на передню частину рами шасі в спеціальних кронштейнах і закріплюється двома замками. Перевозиться стіл в кузові тягача.
   Ящик для приладдя складається з корпусу і кришки, має прямокутну форму, виготовлений з листової сталі шляхом зварювання. Усередині корпусу встановлені дві перегородки і кріпильні пристосування для приладдя. Кришка ящика на двох шарнірах прикріплена до корпусу і має два замки. На внутрішній поверхні кришки приварені пристосування для кріплення приладдя, а по периметру корпусу ящика на кришці встановлена гумова ущільнююча прокладка. Ящик на рамі шасі вмонтовується між запасним колесом і корпусом кухні.
Намет. Призначення намету те ж, що і у кухні КП-130. Намет складається з металевого каркаса, верху, боковин, що пристібаються, колів, приколишів і мотузяних відтяжок.
   Каркас намету виготовлений із сталевих труб, має по дві передніх і задніх стійкі, сполучених поперечиною, і центральну регульовану стійку. Передня і задні стійки каркаса кріпляться до рами шасі в спеціальних кронштейнах, а середня стойка — до підстави, привареної до верхньої площини кип'ятильника.
Верх і підлоги, що пристібаються, виготовляються з парусини брезентової льняної суворої або полотна палаткового суворого з комбінованим просоченням. У передній частині верху намету є отвір для труби. Намет і все її приладдя перевозяться в тягачі.
   Ящик для продовольства, призначений для зберігання і перевезення його, виготовлений з листової і кутової сталі. Він складається з корпусу і кришки і має прямокутну форму. Корпус ящика виготовляється зварній або розбірній конструкції. У розбірній конструкції місця зіткнення стінок між собою і дном мають прокладки ущільнювачів. На бічних стінках ящика є по дві ручки для перенесення його. Всередині ящик роздільний двома перегородками. Кришка ящика шарнірно прикріплена до корпусу і має два замки. По периметру корпусу на кришці встановлена ущільнююча гумова прокладка. Ящик для продовольства перевозиться в тягачі.
Кран відбору кипятку з кипятильника КП-125
Фото 6. Кран відбору кипятку з кипятильника КП-125

Відбір кипятку з кипятильника КП-125
Фото 7. Відбір кипятку з кипятильника КП-125

Табличка заводу-виробника кухні КП-125
Фото 8. Табличка заводу-виробника кухні КП-125


Фото 9. Запас дров для роботи КП-125 накривається брезентом на випадок дощу


Технічні характеристики кухні причіпної КП-125

ПоказникиКП-125М

(КП-125)

База монтажу ІАПЗ-739К
Кількість осіб, що харчуються, чол.125
Казани:
   кількість (шт.) 3
   матеріалСталь нержавіюча
місткість (повна/робоча) л:
   для першої страви56*2=112/50 *2=100
   для другої страви 56/50
   деко для смаження 10/8
Кип'ятильник:
   кількість, шт.1
   місткість (повна/робоча) л: 125/115
Водонагрівач:
   кількість, шт.
   місткість (повна/робоча) л:
Жарильна шафа, шт.1
    розміри, мм455x525x400
Форсунка (тип)КГФ-3М
    кількість (встановлених/запасних), шт.2/1
Бак для палива, шт. 2
   місткість (основних/запасних), л 24*2=48
Витрати палива (кг/год.)
   рідкого 7-10
   твердого (дрова вологістю 21-33%) 28-32
Час закипання води в казанах, хв.:
   на рідкому паливі55—65
   на твердому паливі80—95
Колія, мм1482
Габаритні розміри, мм:
   довжина 3700 (3656) / 3855 (3295)
   ширина 1810
   висота (похідне/робоче положення) 2328 (2210) / 3535 (2780)
Маса, кг:
   суха1110 (1215)
   у спорядженому стані1515 (1620)


Література
     1. Эксплуатация технических средств приготовления и транспортирования пищи в полевых условиях. Руководство. - М.: Воениздат, 1980.–150 с.

Категорія: технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах | Додав: setyanin (27.07.2010)
Переглядів: 22414 | Теги: кухня КП, кухня, кухня причіпна, КП-125 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024