Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Четвер, 25.04.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах [11]
(кухні автомобільні, причіпні, переносні, газові, кухні-їдальні пересувні, плити причіпні і переносні, їдальні автомобільні й причіпні, кип’ятильники переносні, термоси, термоси-ящики та інше)
технічні засоби польового хлібопечення [2]
(хлібопекарні блоки автомобільні і причіпні, хлібопекарні печі причіпні й переносні, агрегати тістовиготовлення причіпні, машини просіювальні, тісторозподільні й тістоформувальні переносні та інше)
технічні засоби підвезення продовольства й води [3]
(авторефрижератори, причепи-рефрижератори, автофургони і причепи-фургони хлібні, ізотермічні і комбіновані, причепи-склади, причепи-контейнери, автоводоцистерни, причепи-цистерни для води, цистерни переносні для води та інше)
технічні засоби переробки продовольства і худоби в польових умовах [1]
млини, крупорушки, м’ясо-пункти причіпні, установки макаронні та інше)
польові холодильні засоби [0]
(причіпні холодильні машини, розбірні холодильні камери та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Польові технічні засоби » технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах

Кухня причіпна КП-130
Кухня КП-130    Кухня причіпна КП-130 призначена для приготування і транспортування їжі з двох страв і кип'ятку для чаю. Основним тягачем для всіх причіпних кухонь є автомобіль ГАЗ-66. Усі причіпні кухні, окрім кухні КП-42М, можуть працювати як на твердому паливі (дрова), так і на рідкому паливі (дизельне, гас).
    Ящик для приладдя з кришкою і замками має форму рівнобічної трапеції, виготовлений з листової сталі. У ящику розміщені кухонний інвентар, інструмент, запасні частини, інше устаткування і вироби, які укладаються в спеціальні кубла або закріплюються ременями. Ящик встановлений попереду теплового блоку кухні на рамі причепа.
    Дах кухні призначений для захисту від пилу і бруду під час руху або транспортування. У даху передбачене поглиблення для закріплення труби в похідному положенні.
    Намет призначений для укриття кухарів і кухні від атмосферних опадів і пилу, вітру при приготуванні їжі на місцевості. Намет складається з каркаса, верху намету, бічних стінок, що пристібаються, колів, приколишей і натяжок. Каркас виготовлений із сталевих труб, має чотири кутові стійки, сполучені поперечиною, і одну центральну регульовану стійку. Намет і все його приладдя перевозяться в тягачі.
    Кухня КП-130 може експлуатуватися без ходової частини з установкою її вогнища на ґрунті або в приміщенні. Устаткування кухні змонтоване на спеціальному кухонному причепі і складається з теплового блоку, паливної системи і допоміжного устаткування (розкладного столу для оброблення продуктів, ящика для приладдя, захисної кришки і намету для укриття кухарів і кухні).
Будова кухні причіпної КП-130
Рис.1. Будова кухні причіпної КП-130-11:
1 - відкидні домкрати; 2 – тепловий блок; 3 – дверці паливного відсіку; 4 – духовка; 5 - водонагрівач; 6- димар; 7 – казани першої страви; 8 – захисна кришка (дах); 9 - казан для кип’ятку; 10 - ящик для приладдя; 11-запасне колесо; 12 – щиток колеса; 13 – механізм зміни висоти рами; 14 – спеціальний кухонний причіп, 15 – фонарь задній ФП-101; 16 - казан другої страви

    У тепловий блок кухні входять вогнище, чотири казани (два для першої страви, один для другої страви і один для кип'ятку), жарильна шафа і водонагрівач. Вогнище кухні є металевим зварним каркасом, фанерованим листовою сталлю із зовнішньої і внутрішньої сторони. У міжстінний простір бічних і верхньої панелей вогнища як ізоляція укладена каолінова вата. Внутрішній простір вогнища розділений на два самостійні паливні відсіки вертикальною стінкою. Відсіки утворюють дві самостійні топки, обладнані вогняними коробками із зольниками.
    У вогнищі кухні передбачений зворотний газохід, для чого кожен відсік його роздільний горизонтальною перегородкою з отворами для казанів. Обидва газоходи вогнища кухні виведені в загальний димар з природною тягою. Для установки теплового блоку кухні на ґрунті блок забезпечений чотирма відкидними стійками (ніжками), що дозволяють міняти їх висоту за допомогою гвинтових пристосувань.
    Казани для перших страв і кип'ятку зварної конструкції з неіржавіючої листової сталі, мають прямокутну форму із закругленими кутами. На заплечиках кожного казана приварені дві ручки для виймання їх з вогнища. У верхній частині казана зроблений пояс з чотирма отворами, призначений для установки і закріплення казана в отворі верхньої панелі вогнища. Казан закривається круглою кришкою. Як ущільнення між казаном і кришкою служать конічні поверхні кілець з неіржавіючої сталі, що сполучаються, укріплені на горловині казана і в кришці.
    Кришка казана забезпечена коромислом для притиснення її задрайкою при закритті і паровипускним клапаном.
    Казан для других страв виконаний з подвійними стінками, міжстінний простір в якому заповнений проміжним теплоносієм (мінеральним маслом, гліцерином і ін.). Для заповнення теплоносієм казан обладнаний заливною горловиною з пробкою і вимірником рівня теплоносія. По решті конструктивних елементів казан для других страв аналогічний казану для перших страв. Зовнішні габаритні розміри у всіх казанів однакові, що забезпечує їх взаємозамінність при установці у тепловий блок.
    Жарильна шафа має прямокутну форму. До внутрішніх стінок шафи приварені горизонтальні направляючі для розміщення на них жаровень в два яруси. Шафа зовні закривається дверцями за допомогою двох затисків патефонного типу.
    Водонагрівач є прямокутним баком з скошеним дном зварної конструкції з неіржавіючої сталі. Він має заливну горловину і будова для зливу гарячої води.
    Теплове устаткування кухні розміщене по паливних відсіках (фото 1- фото 8). У лівому відсіку змонтовані два казани для перших страв і жарильна шафа, в правому — казан для другої страви, казан для кип'ятку і водонагрівач. Така компоновка теплового устаткування дозволяє здійснювати одночасну роботу по приготуванню їжі з перших і других страв або тільки других страв і кип'ятку для чаю (сніданок або вечеря). Труба призначена для створення тяги і видалення газів, що відходять, при згоранні палива у вогнищі. Труба складається з трьох ланок з парасолькою на верхній ланці. При зберіганні і транспортуванні кухні труба укладається в жолоб захисної кришки.

Фото 1. Підготовка ділянки (6х6 метрів) до розгортання кухні причіпної КП-130-11
Фото 1. Підготовка ділянки (6х6 метрів) до розгортання кухні причіпної КП-130-11

Фото 2. Установка відкидних домкратів кухні КП-130-11
Фото 2. Установка відкидних домкратів кухні КП-130-11

Фото 3. Тепловий блок кухні причіпної КП-130-11 відєднується від шасі
Фото 3. Тепловий блок кухні причіпної КП-130-11 відєднується від шасі

Фото 4. Горизонтальне і продольне вирівнювання теплового блоку КП-130-11
Фото 4. Горизонтальне і продольне вирівнювання теплового блоку КП-130-11 за допомогою відкидних домкратів

Шасі спеціальне ГКБ-8912
Фото 5. Для КП-130-11 розроблено шасі спеціальне ГКБ-8912 з ресорною незалежною підвіскою коліс - безтормозний варіант, використовується шасі спеціальне ГКБ-8912 як ємкість на 65 літрів для зберігання додаткових запасів пального

Загальний вигляд КП-130-11
Фото 6. Загальний вигляд КП-130-11 разом з центральною стійкою, кутовими стійками з поперечинами і наметом

Форсунка кухонна ФК-01
Фото 7. КП-130-11 оснащена форсункою кухонною ФК-01

Духовка КП-130-11 з жаровнями
Фото 8. Духовка КП-130-11 обсягом 0,025 куб.м має напрямні для установки двох жаровень

Транспортне положення КП-130-11
Фото 9. Після використання КП-130-11 згортається і переводиться у транспортне положення


Технічні характеристики кухні причіпної КП-130
 

ПоказникиКП-130
База монтажу Спеціальне шасі
Кількість осіб, що харчуються, чол.130
Казани:
   кількість (шт.) 4
   матеріалСталь нержавіюча
місткість (повна/робоча) л:
   для першої страви100/80
   для другої страви 85/75
   для кип'ятку 100*2=200/ 80/2=160
Масло в сорочці казана для другої страви:
   марка МТ-16п
   маса, кг13
Кип'ятильник:
   кількість, шт.
   місткість (повна/робоча) л:
Водонагрівач:
   кількість, шт.1
   місткість (повна/робоча) л: 36/36
Духовка, шт.1
    розміри, мм430x260x95
Форсунка (тип)КГФ-3М
   кількість (встановлених/запасних), шт.2/1
Бак для палива, шт. 3
   місткість (основних/запасних), л 24*2=48/65
Витрати палива (кг/год.)
   рідкого 7-10
   твердого (дрова вологістю 21-33%) 28-32
Час закипання води в казанах, хв.:
   на рідкому паливі55
   на твердому паливі60
Колія, мм1750
Габаритні розміри, мм:
   довжина 3400
   ширина 2030
   висота (похідне/робоче положення) 1500/3290
Маса, кг:
   суха1200
   у спорядженому стані1650

Література
     1. Эксплуатация технических средств приготовления и транспортирования пищи в полевых условиях. Руководство. - М.: Воениздат, 1980.–150 с.
Категорія: технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах | Додав: setyanin (22.07.2010)
Переглядів: 32042 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 2
2 Marta  
0
Dear Sir /Madam

My name is Marta I am the sales manager in trade company Prima-Tech S.C. from Poland.
We specialize in finding products with specific destinations for clients with special market needs.
We have the client interested in buying big quantity of military mobile kitchen trailers. The client has big requirements but is also very interested in finding proper product.
Please inform me if You can offer the same or very similar product to the one we are searching for.

The military mobile kitchen trailer (MMKT) must have the specification:
• 1st type of MMKT should be able to serve a meal from two dishes with drink for 110 people, boiler with volume at least 280 liters
• 2nd type of MMKT should be able to serve a meal from two dishes with drink for 170 people, boiler with volume at least 420 liters

If You could send me direct mail address I will send You more tchnical specification.

Best Regards

1 Natascha  
0
мені потрібна така кухня тілкі вікорістованна ,і скілкі буде стоіті .Дякую

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024