Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Четвер, 21.03.2019
Все про тил
Форма входу
Категорії
технічні засоби для приготування і транспортування їжі в польових умовах [11]
(кухні автомобільні, причіпні, переносні, газові, кухні-їдальні пересувні, плити причіпні і переносні, їдальні автомобільні й причіпні, кип’ятильники переносні, термоси, термоси-ящики та інше)
технічні засоби польового хлібопечення [2]
(хлібопекарні блоки автомобільні і причіпні, хлібопекарні печі причіпні й переносні, агрегати тістовиготовлення причіпні, машини просіювальні, тісторозподільні й тістоформувальні переносні та інше)
технічні засоби підвезення продовольства й води [3]
(авторефрижератори, причепи-рефрижератори, автофургони і причепи-фургони хлібні, ізотермічні і комбіновані, причепи-склади, причепи-контейнери, автоводоцистерни, причепи-цистерни для води, цистерни переносні для води та інше)
технічні засоби переробки продовольства і худоби в польових умовах [1]
млини, крупорушки, м’ясо-пункти причіпні, установки макаронні та інше)
польові холодильні засоби [0]
(причіпні холодильні машини, розбірні холодильні камери та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Польові технічні засоби » технічні засоби підвезення продовольства й води

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Кузов-контейнер ККПр3,5хМ    Кузови-контейнери продовольчі ККПр3,5хМ, ККПр3,5и призначені для підвезення і зберігання продовольства в охолодженому або замороженому вигляді. Випускається кузов-контейнер у двох модифікаціях: ККПр3,5хМ (внутрішній відсік - холодильний) і ККПр3,5и (внутрішній відсік - ізотермічний).
    Кузов-контейнер продовольчій ізотермічний ККПр3,5и немає холодильної установки і підтримує задану температуру у внутрішньому об’ємі за рахунок теплоізоляційних властивостей свого кузова. Базовий варіант іншого контейнера ККПр3,5хМ оснащується мультитемпературною холодильною установкою МАР-3 із холодопродуктивністю 1500 Вт. Холодильна установка МАР-3 здатна підтримувати температуру в корисному об'ємі контейнера від мінус 18°С до плюс 9°С при зовнішній температурі навколишнього середовища від мінус 40°С до плюс 40°С.
    Кузов-контейнер обох модифікацій (ККПр3,5хМ і ККПр3,5и) виготовляється відкритим акціонерним товариством "Шумерлінський завод спеціалізованих автомобілів", яке розташоване в м.Шумерля Чуваської Республіки (Російська Федерація) і використовується автономно або у складі мобільних комплексів різного призначення.
технічні засоби підвезення продовольства й води | Переглядів: 2649 | Додав: setyanin | Дата: 31.03.2012 | Коментарі (0)

Кузов-контейнер ККП    Призначений для транспортування і зберігання продовольства в замороженому або охолодженому вигляді. Кузов-контейнер ККП оснащений низькотемпературним відсіком для м'яса, риби і середньо-температурним відсіком для овочів, молочних і інших продуктів, що забезпечує оптимальні характеристики для найкращого збереження продуктів. ККП може випускатись з різними типами холодильних установок, базовий варіант контейнера оснащується мультитемпературною холодильною установкою SUPRA 750Mt, яка дозволяє підтримувати  до мінус 20°С у низькотемпературному відсіку, а також від мінус 6 до плюс 8 середньо-температурного відсіку.
    Кузов-контейнер ККП виготовляється відкритим акціонерним товариством "Шумерлінський завод спеціалізованих автомобілів", яке розташоване в м.Шумерля Чуваської Республіки (Російська Федерація) і використовується автономно або у складі мобільних комплексів різного призначення.

Контейнер-склад продовольчий СКПр-30    Склад-контейнер продовольчий СКПр-30 призначений для використання в якості складського приміщення для зберігання продовольства, майна продовольчої служби, штучних вантажів в тарі або первинній упаковці, а також може бути  використаний для перевезення вантажів. Склад-контейнер СКПр-30 серійно випускається відкритим акціонерним товариством "Шумерлінський завод спеціалізованих автомобілів", яке розташоване в місті Шумерля Чуваської Республіки (Російська Федерація).
    Габарити складу-контейнера дозволяють виконувати його транспортування наступними видами транспорту автомобільним, залізничним, водним, повітряним.
    Склад-контейнер продовольчий СКПр-30 має місце для підтоварників, місце під установку печі і знімну кришку для виведення димаря печі.

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2019