Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Вівторок, 23.04.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів

Машина тістомісильна І8-ХТА-12/1 (И8-ХТА-12/1)
Тістомісильна машина І8-ХТА-12/1Машина для замісу тіста безперервної дії марки І8-ХТА-12/1 призначена для замісу опари, тіста з пшеничного і житнього борошна при виробництві хлібобулочних виробів на підприємствах хлібопекарської промисловості.
Бункерний тістоприготувальний агрегат безперервної дії І8-ХТА-12/1 cерійно виготовляється на виробничих потужностях ТОВ "Укрпродмашбуд". ТОВ "Укрпродмашбуд" - одне із найвідоміших машинобудівних підприємств в Україні і СНД по виробництву високотехнологічного устаткування для хлібопекарської і кондитерської промисловості. З 1935 по 2007 рік це підприємство працювало під ім'ям ВАТ завод "Киевпродмаш".
У своїй основі агрегат І8-ХТА-12/1 має одно-камерну тістомісильну машину з двома паралельними валами і Т-образними місильними лопатями, розміщеними в суміжних напівциліндричних камерах так, що лопаті одного валу заходять в простір між лопатями іншого. У машинах І8-ХТА-12/1 з двома паралельними валами виконується більш інтенсивний вплив на тісто при замісі в порівнянні з одновальними машинами.
Будова і габаритні розміри тістомісильної машини І8-ХТА-12/1
Рис. 1. Будова і габаритні розміри тістомісильної машини І8-ХТА-12/1:
1 - патрубок подачі борошна, 2 - дозатор борошна, 3 - місильні вали; 4 - кришка; 5 - місильна лопать; 6 - місильне корито; 7 - станина,8 - підшипник; 9 - випускний патрубок

На станині розташоване місильне корито 6, яке складається з двох напівциліндричних жолобів. У ньому встановлено два місильних вали 3 в підшипниках. На кінцях валів закріплені дві прямозубі шестерні, що забезпечують обертання валів в різні боки. До них приєднана приводна шестерня. Усередині корита є перегородки, ззаду - патрубок для подачі опари та рідких компонентів, зверху - патрубок для підключення дозатора борошна 1 і дві кришки 4 з електроблокувальним пристроєм. Випуск тіста здійснюється через випускний патрубок 9. На кожному валу закріплено по одинадцять місильних лопатей 5, які встановлюють під різними кутами.

Технічні характеристики:
Продуктивність, кг/годину, не менше                 1300
Місткість місильної камери, дм3                            240
Маса замішуваного тіста, кг                                 100
Межа вологості замішуваного тіста, %               33–54
Встановлена потужність електродвигуна, кВт     4
Частота обертання місильного валу, с-1             1–1,3
Тривалість замісу, хв                                            12-15
Розвантажувач                                одноканальний/двоканальний
Габаритні розміри, мм
довжина                                                               1865
ширина                                                                 555
висота                                                                   2135
Маса, кг                                                                 600

Принцип дії тістомісильної машини І8-ХТА-12/1
Взаємодія складових тістомісильної машини І8-ХТА-12/1
Рис. 2. Принцип дії тістомісильної машини І8-ХТА-12/1

Працює машина наступним чином: у живильнику 15 (рис. 2) датчиками 16 і 17 підтримується необхідний рівень борошна. За один оборот валу 4 штанга провертає за допомогою храпового механізму 18 турнікет 19 з кишенями для борошна. При цьому в корито 1 подається доза борошна на заміс. Через трубу 14 в корито подаються рідкі компоненти. Тісто, що замішується місильним валом, пересувається вздовж корита лопатками, встановленими під кутом до осі вала. Через розтруб 2 замішане тісто подається в наступну машину з технологічного циклу. Для установки і фіксації лопатки 5 в необхідному положенні в залежності від інтенсивності замісу обертанням контргайки 24 і гайки 23 звільняють стрижень лопатки. Провернувши і встановивши необхідний кут між віссю місильного валу і дотичної до поверхні лопатки, втулку 21 встановлюють торцевою криволінійною поверхнею на вал 4 , а стрижень лопатки 5 конічним поясом садять в конічний отвір втулки, при цьому затягують гайку 23 і контргайку 24.
Машина має двошвидкісний привід або варіатор швидкості, за допомогою якого можна змінювати частоту обертання місильних валів. Проте в машині не достатньо реалізується основний принцип замісу – необхідність підтримки різної частоти, інтенсивності та тривалості впливу робочих органів на різних стадіях замісу. Машина потребує ручного керування і не зовсім пристосована до автоматичного управління.

Варіатор швидкості на схемі І8-ХТА-12/1
Рис. 3. Кінематична схема тістомісильної машини І8-ХТА-12/1:
1 - електродвигун, 2 - редуктор, 3, 4, 5, 6 - циліндричні зубчасті колеса; 7 - храповий механізм; 8 - замішувач; 9 - дозувальний турнікет; 10 - місильна ємність; 11-місильні вали

З метою регулювання інтенсивності замісу, а також продуктивності машини кут між віссю місильного валу і дотичної до поверхні лопаті можна змінювати за допомогою гайок 6 (рис. 4). Після установки вручну необхідного кута лопать фіксують за допомогою втулки 7. Втулка має конічний отвір з одного боку, що збігається з криволінійною поверхнею валу. Після установки лопаті гайки затягують.
У торцевих стінках ємності є ущільнення. Ущільнювальними елементами є торцеві поверхні скребка 5 і кільце 4 , яке притискається до поверхні скребка притискної гайкою 2 через гумове демпфірувальне кільце 12. Притискна гайка фіксується гвинтом 3.
Регулювання кількості подаваного борошна здійснюється зміною кута повороту дозувального барабана. Для контрольного відбору борошна в бічній частині корпусу машини є вікно, яке закривається відкидною кришкою.
Після першого встановлення тістомісильної машини необхідно змастити всі тертьові поверхні і залити в редуктор масло до контрольної риски. При підключенні електродвигуна необхідно перевірити напрямок обертання місильних органів. Потім машину короткочасно випробовують шляхом увімкнення і в разі її нормальної роботи ставлять на обкатку без навантаження протягом 2–3 год. Перед пуском машини в технологічний процес необхідно перевірити роботу автоблокування.
Обслуговування тістомісильної машини. При контрольних оглядах і щоденному технічному обслуговування необхідно періодично контролювати режим роботи, перевіряти і підтягувати всі сальникові ущільнення. Технічний огляд з мащенням слід проводити не рідше одного разу на два місяці.
Змащувати машину слід відповідно до карти змащування. Мащення точок здійснюється шприцом через масло-наливні отвори і пресмасльонкою, за винятком черв'ячної передачі приводної головки, у масляну ванну якої наливається машинне масло.
Необхідно періодично перевіряти на міцність затягування кріпильних деталей і підтягувати болти і гайки.
Ємкість місильна тістоміса І8-ХТА-12/1
Рис. 4. Місильна ємкість тістомісильної машини І8-ХТА-12/1

Перед початком замісу тіста слід переконатися у відсутності в машині сторонніх предметів, в наявності на своїх місцях усіх огороджень.
Перед здачею зміни необхідно ретельно очистити місильні корито і лопаті від тіста.
У процесі роботи тістомісильної машини регулярно перевіряють ущільнення підшипників місильного валу і стежать, щоб тісто не потрапляло в них тому що це викликає швидкий знос підшипників.
Ретельно перевіряють кріплення лопаток на валу і їх положення по відношенню до осі валу. При появі шуму, удару, стукоту машину відразу відключають, з'ясовують причини цих явищ і усувають їх.
При переході з одного сорту тіста на інший або після зупинки машини всі робочі частини, які контактують з тістом, очищають від залишків тіста, промивають водою і змащують олією.



Джерело: http://upmb.com.ua/products/product_22/
Категорія: Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів | Додав: setyanin (09.02.2012)
Переглядів: 6796 | Коментарі: 1 | Теги: тістоприготувальний агрегат, И8-ХТА-12/1, машина тістомісильна, безперервної дії, заміс тіста, І8-ХТА-12/1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Владимир  
0
Добрый день!
Интересуют стоимость и наличие шестерней на аппарат И8-ХТА-12/1. Желательно с фото.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024