Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Четвер, 25.04.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів

Печі хлібопекарні кондитерські модульні МХПКМ (МХПКМ-2, МХПКМ-3, МХПКМ-4, МХПКМ-5, МХПКМ-6)
Піч 
кондитерська модульна МХПКМ-2 Печі хлібопекарні кондитерські модульні МХПКМ призначені для випічки кондитерських (галети, печиво цукрове, вівсяне) і інших дрібних виробів на металевих перфорованих лотках розміром (630х290 мм). Конструктивно трохи відрізняються від них печі хлібопекарні кондитерські модульні МХПКМ ПСТ в основі транспортної стрічки яких лежить полотно сітчастого транспортера (ПСТ) ширина якого складає 640мм.

Піч МХПКМ виготовлена з урахуванням експлуатації в приміщеннях з температурою повітря від 10 до 35 °С і відносною вологістю не більше 85%. Керування роботою печі ведеться з щита управління, що змонтований з правої сторони від приймального столу та завантажувального отвору пекарної камери. Для контролю за температурою повітря у середині пекарної камери піч оснащена електронним термометром.
Робота печі МХПКМ-3

Піч МХПКМ може складатися з декількох пекарних модулів, що сполучених між собою і утворюють прохідний тунель, через який рухається конвеєр (ланцюги з упорами). Кількість пекарних модулів визначає модифікацію печі, так піч МХПКМ-5 відповідно має 5 таких модулів.
На вході тунелю встановлений подавальний стіл з натягачем для ланцюгів і напрямних для технологічних лотків. На виході з тунелю встановлений приймальний стіл, в якому розміщений приводний механізм конвеєра і електричний силовий блок. У кожній пекарній камері є витяжний патрубок, який сполучений з витяжним зондом, що встановлений на приймальному столі.

Температурний режим в пекарних камерах створюється за допомогою трубчастих електричних нагрівачів (ТЕНів), розташованих згори і знизу. Загальна потужність ТЕНів у кожному пекарному модулі дорівнює 8 КВт. Піч має теплоізоляцію навколо пекарних камер, що забезпечує зменшення тепловтрат і енерговитрат при роботі. Обшивка печі виконана з панелей, що забезпечують легкодоступне обслуговування усіх механізмів печі.



Характеристики печей кондитерських конвеєрних МХПКМ


Характеристики печі кондитерської конвеєрної з використанням полотна сітчастого транспортерного (МХПКМ ПСТ)







Джерело: http://www.makizural.ru/cond/pech_konv.htm
Категорія: Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів | Додав: setyanin (05.02.2012)
Переглядів: 1975 | Теги: МХПКМ, МХПКМ-5, тунельні, МХПКМ-3, модульні, МХПКМ-4, кондитерські, печі хлібопекарні, МХПКМ-2, піч | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024