Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Четвер, 21.03.2019
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Ваговимірювальні прилади

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Ваги торговельні електронні ACS-15АВаги торговельні електронні ACS-15А призначені для статичного зважування вантажів і обчислення вартості зваженого вантажу. Ваги можуть застосовуватися на підприємствах суспільного харчування, торгівлі, при здійсненні розрахунків між покупцем і продавцем, а також в різних галузях промисловості. Ваги відповідають вимогам ГОСТ 29329-92.
 
Ваги випускаються в модифікаціях: ACS-15A, ACS-15B. Ваги оснащені наступними пристроями:
· автоматичним спостереженням за нулем;
· автоматичної і напівавтоматичної установки нуля;
· вибірки маси тари;
· сигналізацією про перевантаження. 
Ваги мають можливість виконувати наступні сервісні функції:
· введення ціни товару;
· підрахунок сумарної вартості зваженого (вартості покупки);
· швидке введення ціни.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 4029 | Додав: setyanin | Дата: 19.10.2010 | Коментарі (0)

Ваги РП-500   Товарні пересувні ваги відносяться до типу платформних важільних гирьових ваг. Вони застосовуються для зважування більших мас вантажів і в більшості випадків мають низько розташовану платформу великого розміру й високо розташоване коромисло зі шкалою або циферблатною головкою зі стрілками.
   В основу конструкції товарних ваг покладена умова рівноваги нерівноплечого важеля. Залежно від співвідношення плечей розрізняють товарні ваги десяткові, сотенні, двосотенні, п'ятисотенні й тисячні. Це значить, що гирею масою 1 кг на таких вагах можна урівноважити вантаж масою 10, 100, 200, 500 і 1000 кг.
    Найбільше поширення мають шкально-гирьові сотенні ваги наступних типів: ваги типу ВСР із хиткими важелями й коромислом, підвішеним на серзі, ваги типу ВСП із хиткою платформою й коромислом, що опирається на стійку, а також ваги типу ШСВ шкальні складані.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 7750 | Додав: setyanin | Дата: 19.09.2010 | Коментарі (1)

Ваги ВНЦ-10 Ваги настільні циферблатні типу ВНЦ. Особливістю цих ваг є сполучення дії двох важелів першого роду: рівноплечого важеля - коромисла й нерівноплечого - квадранта. Таке сполучення двох важелів дозволяє зважувати на вагах вантажі не тільки в межах шкали циферблата, але й більші маси вантажів з використанням гир.
По конструкції ваги ВНЦ-2 і ВНЦ-10 (РН-10Ц13) однакові й розрізняються тільки габаритами. Ваги складаються з корпуса, футляра, важільної системи, відлікового й вантажоприйомного пристроїв.
Корпус ваг являє собою штампований з листової сталі виріб секторної конфігурації, зі знімними передньою й задньою стінками, що мають засклені оглядові вікна. Корпус ваг установлений і закріплений на горизонтальній плиті, що опирається на чотири гвинтові ніжки, за допомогою яких ваги встановлюються в горизонтальне положення.
Горизонтальна плита, обичайка й кришка утворюють футляр, у якому укладений головний важіль. Корпус і футляр при складанні закривають передньою й задньою стінками, обичайкою й кришкою так, щоб доступ до внутрішнього механізму ваг неможливий був без порушення державного повірочного клейма.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 12811 | Додав: setyanin | Дата: 17.09.2010 | Коментарі (0)

Ваги ВНОВ їдальнях військових частин для зважування продуктів, напівфабрикатів та готової їжі застосовуються в основному ричажні ваги з врівноваженням ваги за допомогою накладних гир , шкальних і циферблатних механізмів.
Ваги розрізняють по відношенню плеча коромисла (рівноплечі і не рівноплечі), по навантаженню і точності зважування. По експлуатаційним характеристикам ваги діляться на настільні і товарні пересувні. До настільних відносяться ваги гирні і циферблатні які встановлюються на столах і прилавкахі призначенні вони для зважування невеликих вантажів від 2 до 20 кг. До товарних (пересувних) відносяться платформенні ваги які призначенні для зважування великих вантажів. Ці ваги встановлюються, як правило на полу в місцях прийому або відпуску продовольства
При зважуванні вантажів на вазі використовують гирями загального призначення, а на вагах товарних – умовними гирями. По конструкції всі ваги типу ВНО перерахованих різновидів ідентичні й мають однаковий будову.
Ваговимірювальні прилади | Переглядів: 2279 | Додав: setyanin | Дата: 08.08.2010 | Коментарі (0)

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2019