Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Понеділок, 15.07.2024
Все про тил
Форма входу
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Архів матеріалів
Польовий вихід
   Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань.
  Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому ... Читати далі »
Просмотров: 21679 | Добавил: setyanin | Дата: 31.07.2010 | Комментарии (0)

Для успішного ведення бойових дій і виконання поставлених бойових завдань війська необхідно ретельно готувати. Підготовка військ це великий комплекс заходів від усестороннього навчання і забезпечення кожного військовослужбовця до досягнення повної готовності підрозділів (частин, з'єднань).
У цьому комплексі дуже важливе місце займає система забезпечення військ як в мирний час, так і у воєнний час, особливо при веденні бойових дій. Забезпечення військ матеріальними засобами включає в себе комплекс заходів по:
- визначенню потреби і витребуванню матеріальних засобів, розподілу виділених ресурсів;
- організації отримання матеріальних засобів;
Просмотров: 4795 | Добавил: setyanin | Дата: 30.07.2010 | Комментарии (0)

   Тилове забезпечення є складовою частиною матеріально-технічного забезпечення бойових дій військ і полягає в проведенні командуванням, штабами, службами, частинами (підрозділами) тилу організаційно-практичних заходів щодо його видів: матеріального, транспортного, інженерно-аеродромного, аеродромно-технічного, ветеринарного, торговельно-побутового, квартирно-експлуатаційного і фінансового забезпечення з'єднань, частин і підрозділів з метою підтримання їх у боєздатному стані і створення сприятливих умов для виконання поставлених завдань.
   Поняття "Військовий тил” розглядається у двох аспектах: по-перше, як конкретну штатну категорію (частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів); по-друге, як теорію, я ... Читати далі »
Просмотров: 12100 | Добавил: setyanin | Дата: 30.07.2010 | Комментарии (0)

   Польові навчання (заняття)  є важливим елементом в підготовці військ до виконання завдань за призначенням. Надають можливість випробувати вірність теоретичних положень на практиці, в полі. Проходять вони,  як правило в навчальних центрах (таборах).
     Підтримання у справному стані казармено-житлового, складського та іншого фонду, об`єктів військової торгівлі, систем опалення, електропостачання, водопроводу та каналізації, а також тимчасових споруд є обов`язком начальника полігону. Ремонт постійних та тимчасових об`єктів полігону покладається на одного з командирів частин. Будівельні матеріали, які потрібні для проведення ремонтних робіт на полігоні, включаються у заявку, яка подається у встановлені строки начальнику квартирно-експлуатаційної ча ... Читати далі »
Просмотров: 1980 | Добавил: setyanin | Дата: 23.07.2010 | Комментарии (0)

Новини 5 канал
UNN - Ukrainian National News
Просмотров: 1697 | Добавил: setyanin | Дата: 16.07.2010

Установка намету УЗ-68   Створення офіцерських кадрів тилу та підвищення рівня їх професійної підготовки є одним із найважливіших завдань сучасного етапу будівництва тилу Збройних Сил України.
   Вирішення цього завдання здійснюється в складних умовах політичних і економічних перетворень у нашій країні, глибокої воєнної реформи та зближення організаційних структур народно¬господарських органів з військовими.
   Природно, що корінна перебудова обов'язково повинна призвести до структурних змін як Збройних Сил у цілому, так і всіх ланок тилу зокрема. Слід очікувати суттєвих змін кількісного та якісного стану військ, їх воєнно-технічної бази відповідно до характеру сучасного загальновійськового бою, організаційно-штатної структури з'єднань і частин Сухопутних військ. Це означає, що зростуть їх можливості, рухомість і манев ... Читати далі »

Просмотров: 1638 | Добавил: setyanin | Дата: 16.07.2010

« 1 2
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024