Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Середа, 24.10.2018
Все про тил
Форма входу
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 185
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » 2010 » Липень » 30 » Види тилового забезпечення і поняття військового тилу
11:57
Види тилового забезпечення і поняття військового тилу
   Тилове забезпечення є складовою частиною матеріально-технічного забезпечення бойових дій військ і полягає в проведенні командуванням, штабами, службами, частинами (підрозділами) тилу організаційно-практичних заходів щодо його видів: матеріального, транспортного, інженерно-аеродромного, аеродромно-технічного, ветеринарного, торговельно-побутового, квартирно-експлуатаційного і фінансового забезпечення з'єднань, частин і підрозділів з метою підтримання їх у боєздатному стані і створення сприятливих умов для виконання поставлених завдань.
   Поняття "Військовий тил” розглядається у двох аспектах: по-перше, як конкретну штатну категорію (частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів); по-друге, як теорію, яка є системою наукових знань про закономірності побудови тилу з’єднань, частин, підрозділів і розвитку принципів їх тилового і по службах тилу технічного забезпечення в сучасному бою. Як система наукових знань, теорія військового тилу є складовою частиною загальної теорії Тилу Збройних Сил і такого важливого елементу логічної структури воєнного мистецтва, як загальна тактика. Загальна тактика висуває найбільш конкретні вимоги до військового тилу, визначає напрямки і являється воєнно-теоретичною базою його розвитку.

З метою систематизації завдань військового тилу їх можна умовно поділити на завдання щодо матеріального забезпечення та інші завдання тилу.

Основними завданнями військового тилу щодо матеріального забезпечення є: безпосереднє забезпечення з'єднань, частин і підрозділів матеріальними засобами; утримання встановлених запасів матеріальних засобів; підвезення матеріальних засобів (у тому числі і води), евакуація несправного і непотрібного для бою вітчизняного, а також трофейного озброєння, техніки і майна; заправлення бойової та іншої техніки пальним; організація харчування і забезпечення хлібом особового складу; лазнево-пральне обслуговування, а також ремонт, дезінфекція та дезінсекція речового майна.

         До інших завдань тилу належать: технічне забезпечення з'єднань, частин і підрозділів по службах тилу; здійснення ветеринарного нагляду за забезпеченням частин і підрозділів продовольством; поховання полеглих у бою і померлих воїнів; забезпечення продовольством і обслуговування полонених до передачі їх за призначенням.
Переглядів: 6354 | Додав: setyanin | Теги: військовий тил, служби тилу, види тилового забезпечення, тил, тилове забезпечення | Рейтинг: 4.5/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2018