Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Понеділок, 15.07.2024
Все про тил
Форма входу
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-8 з 8 повідомлень
0  
8. Алексей   (27.01.2014 23:43)
Не плохо было бы более детально поработать с наглядной информацией по техническим средствам служб тыла. По блокам - прод.,реч,пмм... Фото и краткая информация. cool

0  
7. Сергей [setyanin]   (16.11.2013 14:07)
Находим вверху на странице (рядом с обложкой книги) слово-ссылку Скачать. Жмём на ссылку и опля - книжка установлена в Ваш комп!

0  
6. Сергей   (03.03.2013 12:53)
У нас плакаты в Corel Draw рисуют, а затем на широкий формат А1 на плоттере в одной из фирм распечатівают в цвете. Так вот эти плакаты в формате Corel Draw можно найти и выложить сюда. Вам такой вариант подходит?

0  
5. андрей   (26.02.2013 17:35)
дружище, занимаешся хорошим делом. очень жаль что маловато информации. хотелось бы большего. вот ищу плакаты в столовою, может кто знает где можно качнуть, но только толковые. заранее спасибо.

0  
4. Роман   (06.12.2012 09:28)
Здравствуйте! Кто работает в вещевой службе и сталкивался с ревизорами, ответьте пожалуйста, где взять согласно действующих приказов определение - вещевое имущество, и какие виды вещевого имущества можно выдавать взамен денежной компенсации и где это написано? Заранее спасибо!
Ответ: Ответ на вопрос помещаю на форуме здесь http://tyl.at.ua/forum/2-2-1#3

0  
3. BigGun.at.ua   (12.04.2012 16:48)
Гостевая книга работает!!! biggrin
Кстати, если Вас интересует обмен баннерами заходите, осмотритесь и решайте.
Жду ответа http://biggun.at.ua/

+1  
2. Владимир [TkacenkoVV]   (10.04.2011 15:40)
cry angry sad tongue

0  
1. Сергей [setyanin]   (25.07.2010 21:51)
Радий повідомити Вам, що з 25 липня 2010 року працює "Гостьова книга". З метою перевірки її працездатності залишено цей запис. biggrin

1-8

Имя *:
Email:
WWW:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024