Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Понеділок, 15.07.2024
Все про тил
Форма входу
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Кафедра тилового забезпеченняАкадемія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – один із найстаріших і разом з тим найсучасніших вищих військових навчальних закладів у системі військової освіти України. Академія гармонійно поєднує традиції класичної європейської та вітчизняної військової школи, творче застосування сучасного досвіду підготовки військових фахівців передових держав світу, високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної бази і науково-педагогічного потенціалу, а також ефективне використання всіх переваг інтеграції у систему цивільної вищої освіти. Днем її народження вважається 18 листопада 1939 року. 18 листопада 2000 року Військовий інститут відзначив 100-річний ювілей з часу започаткування підготовки офіцерських кадрів на Галичині. З нагоди цієї знаменної дати Указом Президента України навчальний заклад названий на честь видатного українського військового та політичного діяча гетьмана Петра Сагайдачного.
 
Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 року № 381, наказу Міністра оброни України від 16 червня 2005 року № 339 та переліку змін до штату від 30 червня 2005 року розпочала свій відлік часу кафедра тилового забезпечення Львівського ордена Червоної Зірки інституту Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету «Львівська політехніка». Сьогодні це кафедра у складі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
 
За короткий час на кафедрі створені навчальні та спеціалізовані аудиторії для проведення лекційних, групових та практичних занять, лабораторія ремонту речового майна та військової форми одягу і взуття, лабораторія технологічного обладнання їдалень, ваговимірювальних приладів, холодильного і теплового обладнання та стоянки технічних засобів приготування та транспортування їжі в польових умовах.
 
З моменту створення кафедри науково-педагогічні працівники, навчально-допоміжний склад кафедри та курсанти факультету активно працюють над створенням навчально-матеріальної бази, яка відповідає сучасним вимогам і стандартам. Зараз кафедра може пишатись не лише світлими і просторними лабораторіями і класами, а і встановленим там обладнанням для проведення практичних занять.
 
Кваліфіковані і досвідчені науково-педагогічні працівники кафедри надають допомогу курсантам-випускникам під час розробки дипломних робіт. Курсанти в свою чергу сумлінно оволодівають знаннями і прагнуть стати майбутніми начальниками служб тилу.
 
 
 

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024