Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
П`ятниця, 26.04.2024
Все про тил
Форма входу
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
КП-130   Кухня причіпна КП-130 призначена для приготування і транспортування їжі з двох страв і кип'ятку для чаю.
   Основним тягачем для всіх причіпних кухонь є автомобіль ГАЗ-66. Усі причіпні кухні, окрім кухні КП-42М, можуть працювати як на твердому паливі (дрова), так і на рідкому паливі (дизельне, гас). Кухня КП-42М працює тільки на твердому паливі. Кухня КП-130 може експлуатуватися без ходової частини з установкою її вогнища на ґрунті або в приміщенні.
   Устаткування кухні змонтоване на спеціальному кухонному причепі і складається з теплового блоку, паливної системи і допоміжного устаткування (розкладного столу для оброблення продуктів, ящика для приладдя, захисної кришки і намету для укриття кухарів і кухні).
   У тепловий блок кухні входять вогнище, чотири казани (два для першої страви, один для другої страви і один для кип'ятку), жарильна шафа і водонагрівач. Вогнище кухні є металевим зварним каркасом, фанерованим листовою сталлю із зовнішньої і внутрішньої сторони. У міжстінний простір бічних і верхньої панелей вогнища як ізоляція укладена каолінова вата. Внутрішній простір вогнища розділений на два самостійні паливні відсіки вертикальною стінкою. Відсіки утворюють дві самостійні топки, обладнані вогняними коробками із зольниками.
   У вогнищі кухні передбачений зворотний газохід, для чого кожен відсік його роздільний горизонтальною перегородкою з отворами для казанів. Обидва газоходи вогнища кухні виведені в загальний димар з природною тягою. Для установки теплового блоку кухні на ґрунті блок забезпечений чотирма відкидними стійками (ніжками), що дозволяють міняти їх висоту за допомогою гвинтових пристосувань.
   Казани для перших страв і кип'ятку зварної конструкції з неіржавіючої листової сталі, мають прямокутну форму із закругленими кутами. На заплечиках кожного казана приварені дві ручки для виймання їх з вогнища. У верхній частині казана зроблений пояс з чотирма отворами, призначений для установки і закріплення казана в отворі верхньої панелі вогнища. Казан закривається круглою кришкою. Як ущільнення між казаном і кришкою служать конічні поверхні кілець з неіржавіючої сталі, що сполучаються, укріплені на горловині казана і в кришці.
   Кришка казана забезпечена коромислом для притиснення її задрайкою при закритті і паровипускним клапаном.
   Казан для других страв виконаний з подвійними стінками, міжстінний простір в якому заповнений проміжним теплоносієм (мінеральним маслом, гліцерином і ін.). Для заповнення теплоносієм казан обладнаний заливною горловиною з пробкою і вимірником рівня теплоносія. По решті конструктивних елементів казан для других страв аналогічний казану для перших страв. Зовнішні габаритні розміри у всіх казанів однакові, що забезпечує їх взаємозамінність при установці у тепловий блок.
   Жарильна шафа має прямокутну форму. До внутрішніх стінок шафи приварені горизонтальні направляючі для розміщення на них жаровень в два яруси. Шафа зовні закривається дверцями за допомогою двох затисків патефонного типу.
Водонагрівач є прямокутним баком з скошеним дном зварної конструкції з неіржавіючої сталі. Він має заливну горловину і будова для зливу гарячої води.
   Теплове устаткування кухні розміщене по паливних відсіках. У лівому відсіку змонтовані два казани для перших страв і жарильна шафа, в правому — казан для другої страви, казан для кип'ятку і водонагрівач. Така компоновка теплового устаткування дозволяє здійснювати одночасну роботу по приготуванню їжі з перших і других страв або тільки других страв і кип'ятку для чаю (сніданок або вечеря). Труба призначена для створення тяги і видалення газів, що відходять, при згоранні палива у вогнищі. Труба складається з трьох ланок з парасолькою на верхній ланці. При зберіганні і транспортуванні кухні труба укладається в жолоб захисної кришки.
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024