Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Середа, 18.12.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів

Машина тістомісильна А2-ХТ3Б (А2-ХТ-2Б)
Тістомісильна машина А2-ХТ3Б  Тістомісильна машина А2-ХТ3Б відноситься до машин періодичної дії. Вона призначена для порційного замісу напівфабрикатів і тіста з пшеничного і житнього борошна в нерухомих підкатних діжах Т1-ХТ2Д місткістю 330 л. Машина А2-ХТ3Б серійно випускається у м. Сміла на ВАТ "Сміламаш".
  Конструктивно тістомісильна машина А2-ХТ-2Б відрізняється від  А2-ХТ3Б редуктором який дозволяє машині А2-ХТ-2Б мати двохшвидкісний режим роботи. Тоді як базовий редуктор А2-ХТ3Б працює в одношвидкісному режимі.
  Процес замісу полягає в обєднанні складових частин тіста  в однорідну масу, наданні цій масі необхідних фізико-механічних властивостей і насиченні її повітрям з метою створення сприятливих умов для бродіння).
  Заміс не є простим механічним процесом; він супроводжується біохімічними і колоїдними явищами і підвищенням температури тіста, під час переходу механічної енергії в теплову, а час замісу, інтенсивність, визначаються сортом хліба якістю борошна і доданими компонентами.

Технічні характеристики тістомісильної машини А2-ХТ3Б (А2-ХТ-2Б)

Тістомісильна машина А2-ХТ-2БПродуктивність, кг/годину            - 1350
Вологість замішуваного тіста, %    - 35-54
Потужність електродвигунів, кВт
 - приводу обертання місильного органу -  4
 - приводу підйому місильного органу  - 0.75
Робоча напруга, В        -  380
Рід струму у
мережі
:    змінний, трьохфазний
Кількість швидкостей приводного валу
 - для машини А2-ХТ3Б     - 1
 - для машини А2-ХТ3-2Б  - 2
Мінімальна порція тіста в діжі, кг- 25-30
Максимальна порція тіста в діжі, кг - 120-190
Габаритні розміри, мм      
 - довжина    -  1800
 - ширина     -  1100
 - висота       -  1250
Маса машини А2-ХТ3Б, кг    -  675

Габаритні розміри діжі Т1-ХТ2Д, мм
 - діаметр місткості      1082
 - висота                    888
Маса діжі, кг               116


Будова тістомісильної машини А2-ХТ3Б
Машина тістомісильна А2-ХТ3Б складається з наступних основних складальних одиниць: 1 – фундаментна плита; 2 – підкатна діжа Т1-ХТ-2Д; 3 – місильний орган; 4 – кришка; 5 – планетарний механізм; 6 – привід місильного органу; 7 – траверса; 8 – станина.

Підкатна діжа Т1-ХТ-2Д з нержавіючої сталіМашина у приміщенні пекарні монтується на фундаментній чавунній плиті. Чавунна плита, що кріпиться до фундаменту болтами, має напрямні і фігурний паз-упор для установки та фіксації підкатної діжі в робочому положенні. Для закріплення діжі на плиті передбачений кронштейн під її захват. До чавунної плити болтами кріпиться станина, всередині якої вміщено електрообладнання, захищене від попадання борошняного пилу. Станина має нерухому вісь, на якій знаходяться підшипники, що забезпечують рухливість при піднятті (опусканні) механізму повороту траверси.
Траверса має шарнірне з'єднання з нерухомою віссю станини, що забезпечує можливість повороту на 60 градусів відносно нерухомої станини. У траверсі розміщений привід місильного органу, що перемішується разом з місильним органом і кришкою. Привід місильного органу складається з електродвигуна, клинової передачі та планетарного редуктора. Місильний орган кріпиться на циліндричний хвостовик вихідного валу редуктора болтами.
Підкатна діжа Т1-ХТ-2Д з вуглецевої сталіХвостовик місильного органу виконаний у вигляді спіралі з нержавіючої сталі. Конструкцією машини передбачена автоматична зупинка хвостовика місильного органу в певному секторі діжі з його наступним автоматичним підйомом. Кришка діжі виготовлена з нержавіючої сталі. Кришка виключає розсипання борошна і викид тіста при замісі.
Діжа Т1-ХТ-2Д може бути виготовлена з корозійностійкої вуглецевої або нержавіючої сталі.

Принцип дії тістомісильної машини А2-ХТЗ-Б
Тістомісильна машина працює наступним чином. Підкатна діжа накочується на фундаментну плиту машини до упору, контакти кінцевого вимикача блокування фіксації діжі замикаються. Натисканням кнопки «Вниз» на панелі керування включається привід повороту траверси, яка опускається в робоче положення, діжа закривається кришкою, фіксуючи її на плиті, при цьому робочий орган вводиться в діжу. Через отвір у кришці, що забезпечена штуцером, в діжу по гнучкому шлангу від дозувальної станції подаються рідкі компоненти. Завантаження діжі борошном або іншими сипучими продуктами проводиться через овальну горловину в кришці, з'єднану тканинним рукавом з дозувальною станцією сипучих продуктів.
Натисканням кнопки «Пуск» включається привід місильного органу, що здійснює планетарний рух усередині діжі. Після закінчення заданого часу, установлюваного за допомогою реле часу, привід місильного органу автоматично вимикається, механізм зупиняється, включається привід повороту траверси. Траверса повертається в крайнє верхнє положення, і місильний орган виходить з діжі. Діжа вивільняється від фіксації і викочується вручну з фундаментної плити машини.


Джерело: http://www.promland.biz/ua/catalog/hlibopekarne-obladnannja
Категорія: Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів | Додав: setyanin (07.02.2012)
Переглядів: 6467 | Теги: агрегат для замісу тіста, принцип дії, будова, А2-ХТ-2Б, тістоміс, тістомісильна машина, діжа, А2-ХТ3Б, Схема | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024