Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Середа, 18.12.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Ваговимірювальні прилади

Ваги настільні циферблатні ВНЦ-2, ВНЦ-10,РН-10Ц13
         Ваги настільні циферблатні типу ВНЦ. Особливістю цих ваг є сполучення дії двох важелів першого роду: рівноплечого важеля - коромисла й нерівноплечого - квадранта. Таке сполучення двох важелів дозволяє зважувати на вагах вантажі не тільки в межах шкали циферблата, але й більші маси вантажів з використанням гир.
По конструкції ваги ВНЦ-2 і ВНЦ-10 (РН-10Ц13) однакові й розрізняються тільки габаритами. Ваги складаються з корпуса, футляра, важільної системи, відлікового й вантажоприйомного пристроїв.
Корпус ваг являє собою штампований з листової сталі виріб секторної конфігурації, зі знімними передньою й задньою стінками, що мають засклені оглядові вікна. Корпус ваг установлений і закріплений на горизонтальній плиті, що опирається на чотири гвинтові ніжки, за допомогою яких ваги встановлюються в горизонтальне положення.
Будова ваг

/ — призма вантажоприйомна головного важеля; 2 — камера тарувальна; 3 — площадка гирьова; 4 — квадрант; 5 -штанга гирьова; 6— тяги (планки) паралельні; 7 — циферблат; 8 — штанга вантажна; 9 — стрілка; 10 — тяга квадранта; 11 — площадка вантажна; 12 — призма вантажна, 13 — заспокоювач коливаннь; 14 — стопор важелів; 15 — важіль головний; 16 — призма опорна головного важеля; 17 — рівень; 18 — ніжка настановна

Горизонтальна плита, обичайка й кришка утворюють футляр, у якому укладений головний важіль. Корпус і футляр при складанні закривають передньою й задньою стінками, обичайкою й кришкою так, щоб доступ до внутрішнього механізму ваг неможливий був без порушення державного повірочного клейма.

Важільна система складається з нижньої й верхньої частин. Нижня частина системи включає здвоєний рівноплечий важіль 15, що опорними призмами 16 опирається на дві нерухливі подушки, закріплені на кронштейнах у корпусі ваг. Верхня частина системи включає гирьову штангу 5, вантажну штангу 8 і квадрант 4. Гирьову й вантажну штанги втримують від горизонтального переміщення паралельні тяги 6. Квадрант являє собою вантажний важіль із противагою. Опорними ніжками у формі пласкої пластинки зі скошеним краєм він опирається на нерухливі подушки, установлені на кронштейні корпусу ваг. Квадрант має регулятор центра у вигляді гайки, що переміщається по стрижню із гвинтовою нарізкою.

Відліковий пристрій складається із двох циферблатів 7, звернених у протилежні сторони, і двох спарених стрілок 9, прикріплених до квадранта. Шкала кожного циферблата має рівномірні поділки, зменшувані від центра шкали до країв. Відліковий пристрій пов'язаний з важільною системою за допомогою тяги 10.

Вантажоприйомний пристрій складається з вантажної 11 і гирьової 3 площадок, що опираються на вантажоприйомні призми 12 і  / головного важеля. Для того щоб площадки не перекидалися й при коливаннях головного важеля зберігали горизонтальне положення, вони за допомогою вантажної й гирьової штанг шарнірно пов'язані з паралельними тягами, що мають по своїх кінцях горизонтально розташовані ножі. Горизонтальні частини штанг служать підставою площадок. Під гирьовою площадкою є порожнина, що служить для тарування (приведення в рівновагу ненавантажених ваг) за допомогою баласту у вигляді невеликих шматочків металу.

Ваги мають рідинний (масляний) заспокоювач коливань стрілки, який установлений на плиті підставки ваг. Дія заспокоювача регулюється спеціальною склянкою, що має різьблення: при його вгвинчуванні і вигвинчуванні можна встановити рівень масла на необхідній висоті. Для зміни масла склянка може бути вигвинчена зовсім.

Для запору механізму ваг при транспортуванні служить стопор 14, а для правильної установки їх на робочому місці — рівень 17 і настановні ніжки 18.
Категорія: Ваговимірювальні прилади | Додав: setyanin (17.09.2010)
Переглядів: 16368 | Коментарі: 1 | Теги: ВНЦ-10, технічні характеристики, РН-10Ц13, ваги настільні, ВНЦ-2 | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 1
1 Олександр  
0
який обєм мастила необхідно залити у стакан заспокоювача! Дякую.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024