Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Середа, 18.12.2024
Все про тил
Форма входу
Категорії
Польові технічні засоби [17]
Польові ремонтні засоби [2]
Технологічне обладнання їдалень військових частин [5]
Холодильне обладнання їдалень і продовольчих складів [3]
(шафи і камери холодильні, побутові холодильники, вітрини-прилавки, холодильні агрегати та інше)
Технологічне обладнання стаціонарних військових хлібозаводів [7]
(хлібопекарські печі, тістозамішувальні, тісторозподільні і тістоокруглювальні машини, просіювачі, солерозчинники, цукророзчинники та інше)
Ваговимірювальні прилади [4]
(ваги настільні, товарні, гирі та інше)
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Технічні описи » Ваговимірювальні прилади

Ваги настільні ВНО і ВНЗ
Ваги ВНО
Ваги ВНО складаються з рівноплечого коромисла 4 із вмонтованими в нього п'ятьома призмами, з яких середня є опорною , дві кінцеві — вантажопідйомними 2 і дві, що перебувають по середині кожного плеча важеля, — сполучними 10.
Призми коромисла опираються на подушки 9, установлені на станині 11 ваг.
Будова ваг ВНО
Ваги настільні звичайні типу В:  
1 — сережка; 2 — призма вантажопідйомна; 3 — скоба; 4 — коромисло; 5 — хрестовина; 6— чашка; 7 — покажчик; 8 — призма опорна; 9 — подушка опорна; 10 — призма мала (сполучна); // — станина; 12 — сережка мала; 13 — нога; 14 — важіль; 15 — сережка сполучна.
Чаші або платформи розташовані над коромислом на хрестовинах 5, які опираються з однієї сторони через скоби 3 на вантажопідйомні призми, а з іншої сторони за допомогою ніг 13 — на серги 12 допоміжних важелів. Ці важелі пов'язані з коромислом за допомогою сполучних призм і серг 15.
Кожний допоміжний важіль має три призми: опорну, вантажопідйомну й сполучну (середню).
Опорні призми важелів пов'язані з допомогою серг із нерухливими вушками, які прикріплені до планок, що з'єднують бічні стінки станини ваг.
Сережки опираються на призми через подушки. На станині ваг позначається граничне навантаження. На коромислі вказуються найбільше й найменше навантаження ваг, найменування заводу-виготовлювача, номер ваг, рік випуску.
На пробці коромисла й на знімних металевих чашах ваг ставиться державне повірочне тавро.
Станина ваг відливається із чавуну або алюмінію, рідше штампується з листової сталі.

Ваги ВНЗ
Будова ваг ВНЗ

Ваги настільні закриті типу ВНЗ:
1 — важіль; 2 — скоба; 3 — горизонтальна частина ноги; 4 — камера тарувальна; 5 — хрестовина; 6 — платформа: 7 — призма опорна; 8 — покажчик; 9 — коромисло рівноплече; 10 — призма мала сполучна; // — призма конусна вантажопідйомна: 12 — кожух; 13— плита; 14 — вушко нерухливе; 15 — сережка опорна; 16 — стійка з подушкою; 17 — сережка вантажоприйомна; 18 — сережка сполучна.

Ваги настільні закриті типу ВНЗ на відміну від ваг ВНО мають механізм, захищений кожухом. Ці ваги більше довговічні, тому що кожух 12 захищає механізм від забруднень і механічних ушкоджень. Механізм ваг змонтований на опорній плиті 13, до якої приварені дві стійки 16 і дві опорні скоби. На стійки опирається середня призма 7. Платформи 6 ваг розташовані на хрестовинах 5. Ваги мають нерухливі настановні ніжки.
Оцінку точності вимірювань проводять порівнянням дійсної погрішності з граничною погрішністю вимірювань.
Оцінку точності вимірювань проводять відповідно до рекомендованого заводом виробником керівництвом по експлуатації ваг кожного разу при освоєнні методів і засобів вимірювань, періодично - при зміні умов вимірювань, а також в інших випадках, передбачених нормативно-технічною документацією на об'єкт вимірювання.
 
Як правило, при виконанні зважувальних робіт оцінку точності вимірювань проводять кожного разу після закінчення вимірювань. При цьому враховують:
- погрішності засобу вимірювання, які приймають за наслідками його державної або відомчої перевірки з свідоцтва про перевірку або з експлуатаційної документації на засіб вимірювання;
- погрішності прийнятого методу вимірювань. Їх встановлюють на основі аналізу прийомів і операцій, які можуть бути джерелами погрішностей;
- погрішності вимірювання значень параметрів (температури навколишнього повітря, тиск і т.д.), що визначають нормальні умови вимірювань. 
 
Технічні характеристики ваг ВНО, ВНЗ

 

Тип ваг

Показник

ВНО-2

ВНО-5

ВНО-10

ВНО-20

ВНЗ-2

ВНЗ-5

Межі зважування:

   найменша, кг

20

100

200

400

20

100

   найбільша, кг

2

5

10

20

2

5

Розміри площадок,

165x165

Діаметр чашок, мм

155

220

250

270

220

 Похибка, що допускається, при найбільшому навантаженні, г

2

5

10

20

2

5

Габарити, мм:

 

 

 

 

 

 

   Довжина

380

510

570

635

375

520

   Ширина

155

220

250

270

165

230

   Висота

165

195

220

265

205

250

Маса, кг

2,7

6,0

10,0

16,0

4,8

9,8

Категорія: Ваговимірювальні прилади | Додав: setyanin (08.08.2010)
Переглядів: 3381 | Теги: зважування, вантаж, ВНЗ, ваговимірювальні прилади, ВНО, ваги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.



Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2024