Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Вівторок, 18.02.2020
Все про тил
Форма входу
Категорії
Технологія товарознавство харчових продуктів [10]
Технологія товарознавство одягу і взуття [4]
Квартирно-експлуатаційне забезпечення [2]
Технічні засоби продовольчої служби [6]
Фінансове забезпечення [1]
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 190
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Підручники » Технологія товарознавство одягу і взуття

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Постанова N1073 17.07.2003    Постанова КМ України від 17 липня 2003 р. № 1073 "Про затвердження зразків форми одягу і знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил, інших військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту, осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби та ліцеїстів військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою". Постанова з додатками - малюнками.
    Формат файлу - *.pdf
    Розмір файлу - 1,34 Мб.

    {Назва Постанови із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №265 від 25.03.2009}
    {Текст Постанови із змінами, внесеними читати далі...
Технологія товарознавство одягу і взуття | Просмотров: 3993 | Загрузок: 3216 | Добавил: setyanin | Дата: 19.04.2012 | Комментарии (1)

МатеріалознавствоСавостицкий Н.А. Материаловедение швейного производства: Учеб. пособие для сред. проф. образования / Н. А. Савостицкий, Э. К. Амирова. -2-е изд., стер. - М.: Издательский центр «Академия»; Мастерство, 2002. - 240 с.
ISBN 5-7695-1131-1 (Изд. центр «Академия»)
ISBN 5-294-00154-3 (Мастерство)
Формат файлу - *.djvu
 

У книзі приведені відомості про текстильні матеріали. Дани поняття про волокна, їх структуру і властивості. Розглянуті основи технології виробництва текстильних матеріалів, їх склад, будова і властивості. Обговорені питання стандартизації і якості тканин для одягу. Описаний асортимент широкого круга матеріалів, використовуваних при виробництві одягу. Представлена характеристика матеріалів за призначенням. Поданы зведення по догляду за швейними виробами.
 
Технологія товарознавство одягу і взуття | Просмотров: 2486 | Загрузок: 689 | Добавил: setyanin | Дата: 19.09.2010 | Комментарии (2)

Товарознавство
Байдакова Л. І. Товарознавство. Непродовольчі товари: взуттєві і хутряні вироби: Підручник. — К.: Вища школа, 2007. — 183с.: іл.
Формат файлу - *.pdf

Розглянуто основи виробництва, чинники, що впливають на формування асортименту, та споживчі властивості взуттєвих і хутряних товарів. Особливу увагу приділено умовам приймання товарів за якістю і а зберігання їх. Наведено основні показники споживчих властивостей шкіри, хутра та волосяного покриву.
Технологія товарознавство одягу і взуття | Просмотров: 9915 | Загрузок: 1896 | Добавил: setyanin | Дата: 19.09.2010 | Комментарии (4)

Навчальний посібникСупрун Н.П., Орленко Л.В., Дрегуляс Е.П., Волинець Т.О. Конфекціювання матеріалів для одягу: Навч. посіб. — К.: Знання, 2005. — 159 с. — (Київському національному університету технологій та дизайну — 75 років).
Формат файлу - *.djvu.
 
У посібнику наведені відомості про структуру асортименту, види та властивості текстильних і нетекстильних матеріалів, які впливають на процеси виготовлення виробів. Розглядаються питання формування вимог та принципи конфекціювання матеріалів для різних груп і видів одягу, оцінювання якості матеріалів за комплексним показником. Посібник допоможе студентам більш глибоко вивчити сучасне матеріалознавство, здійснювати науково обґрунтований вибір матеріалів, які застосовуються для виготовлення швейних виробів, сприятиме розвитку в майбутніх фахівців творчого і комплексного підходу до вирішення практичних завдань. Українською мовою такий посібник видається вперше.
Розраховано на студентів вищих технічних навчальних закладів, технікумів легкої промисловості, технологів швейного та трикотажного виробництв, художників-модельерів, дизайнерів побуту, всіх, кого цікавить ця тематика.
Технологія товарознавство одягу і взуття | Просмотров: 4159 | Загрузок: 1021 | Добавил: setyanin | Дата: 19.09.2010 | Комментарии (2)

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2020