Тилове забезпечення - це комплекс заходів, спрямованих на задоволення матеріальних, транспортних, побутових та інших потреб військ з метою підтримання їх у бойовій готовності для ведення бойових дій чи виконання повсякденних завдань. Система тилового забезпечення створюється і розвивається з метою забезпечення військових частин і підрозділів в бойових умовах (в умовах військового часу, збройного конфлікту і тому подібне). Вона за своєю суттю представляє частину збройних сил, виділену для виконання спеціальних завдань в ході підготовки і ведення операцій (боїв). Тобто це фактично армійські (флотські) підрозділи, що беруть участь в підготовці бою і ліквідації його наслідків, але які не приймають безпосередньої участі в самому бою. Хоча, як показує досвід, за певних умов або крайньої необхідності і це не виключається Тил Збройних Сил України організаційно складається з трьох Центральних управлінь: забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольчого забезпечення і речового забезпечення, а також автотранспортного управління та служби ветеринарної медицини. Військовий тил - це частини і підрозділи тилу у складі загальновійськових та інших з’єднань, частин і підрозділів призначені для утримання запасів матеріальних засобів і всебічного забезпечення ними військ і виконання інших завдань.
Вівторок, 18.02.2020
Все про тил
Форма входу
Категорії
Технологія товарознавство харчових продуктів [10]
Технологія товарознавство одягу і взуття [4]
Квартирно-експлуатаційне забезпечення [2]
Технічні засоби продовольчої служби [6]
Фінансове забезпечення [1]
Меню сайту
Translater
Перевести сайт на русский

Онлайн-Переводчик
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 190
Лічильники
Каталог сайтів  
Ваша IP-адреса
Узнай свой IP адрес
Яндекс-карти
Примеры. Знакомство с JavaScript API. Простой вызов карты.
Реєстрація в WEB
Украинский портАл redtram
Счётчик тИЦ и PR Украина онлайн
 
Калькулятор
Головна » Підручники » Технічні засоби продовольчої служби

У категорії матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Наказ МОУ №112 від 25.04.1994   Наказ Міністра оборони України від 25.04.1994 р. № 112 "Про стан організації харчування особового складу Збройних Сил України та контроль за ним посадових осіб" встановив єдиний день продовольчої служби у Збройних Силах України — другу середу кожного місяця. У цей день наказано проводити контрольно-показове приготування їжі, навчальні заняття щодо організації харчування, виставки страв, кондитерських та борошняних виробів.
   Також було наказано розвивати і зміцнювати підсобні господарства військових частин, військово-навчальних закладів та установ, для чого у кожній військовій частині, де є для цього можливості, мати теплицю, город, свинарник для більш повного забезпечення особового складу продуктами сільського господарства (м'ясопродуктами, овочами, вітамінною зеленню та іншим).
Формат файлу - *.pdf

   На сьогодні у зв'язку з переходом Збройних Сил України на систему харчування з залученням суб'єктів господарювання наказ має деякі суперечності з іншими наказами Міністра оборони України.
Технічні засоби продовольчої служби | Просмотров: 2717 | Загрузок: 1450 | Добавил: setyanin | Дата: 02.03.2012 | Комментарии (1)

Описание холодильных агрегатов ФАК   Автоматические фреоновые холодильные агрегаты / Описание и руководство по монтажу и эксплуатации/. – Ярославль: ЦБТИ ЯЗХМ, 1968. – 36 с.
  
Формат файлу - *.pdf

СОДЕРЖАНИЕ
Назначение                3
Техническая характеристика агрегатов     3
Фреон и его свойства              4
Конструкция холодильного агрегата         5
Монтаж холодильной машины             17
Эксплуатация холодильной машины         23
Возможные неисправности и способы их устранения      28
Гарантия                     29
Технічні засоби продовольчої служби | Просмотров: 1402 | Загрузок: 6702 | Добавил: setyanin | Дата: 02.03.2012 | Комментарии (0)

Інструкція з організації продовольчого забезпеченняНаказ Міністра оборони України від 28.12.2011 №846 "Про затвердження Інструкції з організації продовольчого забезпечення військовослужбовців та годування штатних тварин Збройних Сил України шляхом залучення суб'єктів господарювання"
Формат файлу - *.dос


ЗМІСТ
1.Загальні положення
2.Істотні умови, які повинні передбачатися договором про закупівлю
3.Порядок отримання послуг з продовольчого забезпечення
4.Особливості отримання послуг з харчування військовослужбовців у польових умовах
5.Освіження наявних запасів продовольства військової частини
6.Забезпечення військовим майном та особливості його використання
7.Порядок продовольчого забезпечення у разі виникнення форс-мажорних обставин
8.Контроль за організацією продовольчого забезпечення
9. Основні обов'язки структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, інших органів військового управління та військової частини при плануванні і отриманні послуг із продовольчого забезпечення
Додаток. Рекомендації щодо складання розкладки продуктів за нормою харчування № 1 - загальновійськова

Технічні засоби продовольчої служби | Просмотров: 3609 | Загрузок: 2976 | Добавил: setyanin | Дата: 16.02.2012 | Комментарии (1)

Наказ МО України від 31.07.2006 р. №469Наказ Міністра оборони України від 31.07.2006 р. №469 "Про затвердження Положення про забезпечення Збройних Сил України пальним і технічними засобами служби пального на мирний час".
Формат файлу - *.pdf

Положення про забезпечення Збройних Сил України пальним і технічними засобами служби пального на мирний час (далі – Положення) визначає основні завдання, організаційну структуру служби пально-мастильних матеріалів (далі – служба пального), порядок забезпечення військ (сил) ракетним паливом, авіаційним, танковим, автомобільним та корабельним пальним, мастильними матеріалами, спеціальними рідинами та спиртом (далі – пальне), а також технічними засобами служби пального, матеріалами і обладнанням виробничо-технічного призначення, необхідними для експлуатаційних, виробничих і ремонтних потреб служби пального.


Технічні засоби продовольчої служби | Просмотров: 6137 | Загрузок: 7125 | Добавил: setyanin | Дата: 15.10.2011 | Комментарии (0)

Технічні засоби підвезення і зберігання продовольства та води
    Сапіга Р.І., Задерієнко С.І., Яковлєв М.Ю., Неуров І.В. Технічні засоби підвезення і зберігання продовольства та води: Навчальний посібник. – Львів: АСВ, 2009. – 92 с.
Формат файлу - *.pdf

  У навчальному посібнику розглядаються ізотермічні, рефрижераторні технічні засоби підвезення продовольства і води, транспорт для підвезення хліба, комбінований транспорт, причепи склади та контейнери, що поступають на забезпечення військових частин, з’єднань і установ Збройних Сил України.
   Навчальний посібник призначений для курсантів спеціальності "Тилове забезпечення військ (сил)", що готуються за спеціалізацією "Продовольче забезпечення підрозділів (частин, з'єднань)". Посібник має на меті допомогти курсантам у кращому засвоєнні дисциплін "Технічні засоби продовольчої служби", "Експлуатація технічних засобів служб тилу", "Військовий тил і військове господарство" та "Організація продовольчого забезпечення".

Технічні засоби продовольчої служби | Просмотров: 2320 | Загрузок: 1982 | Добавил: setyanin | Дата: 04.10.2011 | Комментарии (3)

ПідручникКирпичников В.П., Леенсон Г.X. Справочник механика: (Общественное питание). — М.: Экономика, 1990.- 382 С.
Формат файлу - *.djvu
 
Російською мовою. У довіднику приводяться відомості по монтажу і ремонту механічного і теплового устаткування підприємств громадського харчування. Розглядаються будова, принципи дії і правила експлуатації машин і апаратів, а також найбільш несправності устаткування, що часто зустрічаються, і способи їх усунення.
Для інженерно-технічних працівників громадського харчування.

Раздел 1
Тепловое оборудование (Кирпичников В. П.) ... 3
1.1 Кухонные плиты ... 3
1.2 Жарочные и пекарные шкафы ... 34
1.3 Сковороды, жаровни и фритюрницы ... 64
1.4 Пищеварочные котлы и автоклавы ... 90
1.5 Кипятильники, водонагреватели и кофеварка ... 123 і так далі.
 
Технічні засоби продовольчої служби | Просмотров: 2273 | Загрузок: 707 | Добавил: setyanin | Дата: 17.09.2010 | Комментарии (2)

Пошук
Ми завжди з Вами
Сайт створено 15.07.2010 р.Інформери
Погода в Львові » Україна погода Львов прогноз погоды каталог сайтів  Яндекс.Метрика

Google AdSense
Google services
Астрономічний час

Реєстрація в WEB
Каталог українських сайтів 
Земна куля
Обмін лінками
SysAdminsUA Безкоштовний каталог сайтів  Дізнайся що таке - тилове забезпечення військ!

Tags: Академія сухопутних військ, Одеський інститут, сухопутних військ, технічні засоби, тил, АСВ, служби тилу, тилове забезпечення

Copyright MyCorp © 2020